Başkan Emrah Kozay Bayram Mesajı

8 Nisan 2024

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay, Ramazan Bayramı’nın birleştirici yanına dikkati çekip dargınlıkların ve kırgınlıkların sonlandırılması çağrısında bulundu

KOZAY’DAN “DARGINLIKLARI, KIRGINLIKLARI SONLANDIRALIM” ÇAĞRISI
Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay, İslam âleminin Ramazan bayramını kutlayıp, tüm insanlık için barış, sağlık, huzur, refah ve mutluluk diledi. 

DARGINLIKLARI BİTİRELİM
Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında bayramların birleştirici ve bütünleştirici yanına dikkati çeken Başkan Kozay, “Bayramlar kırgınlıkların, dargınlıkların sona erdirildiği,  çok kıymetli ve anlamlı günlerdir. Dargınlıkları, kırgınlıkları sonlandırıp birliğimizi, beraberliğimizi pekiştirelim, kucaklaşalım” çağrısında bulundu. 

BARIŞ, SAĞLIK, HUZUR, MUTLULUK DİLEĞİ
“Ramazan ayının birlik, beraberlik ve paylaşma ruhuyla tüm halkımızın ve İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Kozay, “Ramazan Bayramı vesilesiyle küçüklerimizin gözlerinden, büyüklerimizin ellerinden öpüyor, bayramımızın ulusumuza ve tüm dünyaya barış, sağlık, mutluluk, huzur ve refah getirmesini, bizi birbirimize daha çok yakınlaştırmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

E-Bülten

Bülten listemize e-posta adresinizi kayıt ederek güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz.