07 MART 2017 SALI MECLİS GÜNDEMİ

                                                                                            T.C.

ADANA İLİ ÇUKUROVA İLÇE BELEDİYESİ

B A Ş K A N L I K

 

                                                                                                                                         

Konu : Meclis Gündemi          

                                                                        

07 MART 2017 SALI GÜNÜ SAAT 17.00’DE  

                                                  BELEDİYEMİZ MECLİS SALONUNDA TOPLANACAK

                                                  OLAN BELEDİYE MECLİSİNE AİT GÜNDEM

 

  1. Adana İli, Çukurova İlçesi, Karslılar mahallesi, 2805 ada ve 2806 ada ile Aşıklar bulvarı arasında kalan alanın eğlence parkı olarak Çukurova Belediye Meclisinin 06.03.2015 tarih ve 30 sayılı kararı ile Çukurova İmar İnş.Taah. San.Tic. A.Ş'ye yapılan tahsisin iptali.
  2. Mülkiyeti belediyemize ait olan Belediyeevleri mah. 5963 ada 1 parselin imar planındaki amacında uygun kalma koşuluyla Çukurova Belediye Meclisinin 04.05.2015 Tarih ve 35 sayılı kararı ile Çukurova İmar İnş.Taah. San.Tic. A.Ş'ye yapılan tahsisin iptali.
  3. Adana İli, Çukurova İlçesi, Toros mahallesi, 6311 ada, 4 nolu (Hayalpark) parsel üzerinde bulunan kapalı yüzme havuzu içerisindeki büfe, oyun alanı, aerobik ve fitness salonu, yüzme havuzu ve saunanın Çukurova Belediye Meclisinin 06.02.2015 Tarih ve 21 sayılı kararı ile Çukurova İmar İnş.Taah. San.Tic. A.Ş'ye yapılan tahsisin iptali.
  4. Adana İli, Çukurova İlçesi, Karalarbucağı(Mahfesığmaz) mahallesi, 6033 ada                                 1 parselin imar planinda pazarlama alani görülmekte olup, Çukurova Belediye Meclisinin 07.12.2015 Tarih ve 106 sayılı kararı ile Çukurova İmar İnş.Taah. San.Tic. A.Ş'ye yapılan tahsisin iptali.
  5. Mülkiyeti belediyemize ait olan Cabbar DEKELI spor tesisi, Adana Engelliler Spor kulübü, gaziler parkı teniz kortu, Türkan SAYLAN spor kompleksi, 2 nolu spor kompleksi, Kurtuluş Lions Çocuk parkı içerisindeki portakal görünümlü büfe, Masal Diyarı parkı içerisindeki portakal görünümlü büfe ve doğalpark 1 içerisinde bulunan büfe yerlerinin Çukurova Belediye Meclisinin 06.03.2015 Tarih ve 29 sayılı kararı ile Çukurova İmar İnş.Taah. San.Tic. A.Ş'ye yapılan tahsisin iptali.

 

 

                                                                                                                                    Soner ÇETİN                     

                                                                                                                                 Belediye Başkanı

 

06.03.2017

N.ÖZKARDEŞ

Yazı İşleri Müd. M.KURT

Başkan Yardımcısı M.SELEK

 

 

ÇUKUROVA BELEDIYESI