Meclis Komisyonları
MECLİS I. BAŞKAN VEKİLİ   MECLİS II. BAŞKAN VEKİLİ  
       
MUSTAFA KARAKUŞ    BAHADIR CEYHANLI  
       
MECLİS DİVAN KATİBİ (ASİL)   MECLİS DİVAN KATİBİ (YEDEK)  
       
  1- ELİF UZUN     1- CAHİT BENLİ  
  2- ZİHNETİ EMRE     2- KASIM ÜRE  
       
BELEDİYE ENCÜMEN ÜYESİ   ÇEVRE KOMİSYONU  
       
    1- ABDULAZİZ ASLAN BŞK.   
 1-CUMALİ AKKUŞ   2- ZİHNETİ EMRE BŞK. YRD.   
 2- A. MİTHAT ARSLANOĞLI  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu 3- ZEKİ EREN  
 3- ALİ ADIBELLİ    4- A. MİTHAT ARSLANOĞLI  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
    5. ÖZGÜR ATEŞ  
       
KANUNLAR KOMİSYONU   İMAR KOMİSYONU  
       
1- MUSTAFA KARAKUŞ BŞK.     1- SERDAR SEYHAN BŞK.  
2- İSMAİL ÖZGEN BŞK. YRD.     2-İSMAİL ÖZGEN BŞK. YRD.  
3- A. MİTHAT ARSLANOĞLI  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu  3- ASKERİ DAĞLI   
4- ALİ ADIBELLİ         4-BAHADIR CEYHANLI   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
5. AKIN YILMAZ    5. MURAT KARATAY   
       
PLAN BÜTÇE KOMİSYONU   EĞİTİM KOMİSYONU  
       
1- İSMAİL ÖZGEN BŞK.    1- MÜNİR KORKMAZ BŞK.  
2- MUSTAFA KARAKUŞ BŞK. YRD.    2- YÜKSEL ERDOĞAN BŞK. YRD.  
3- MURAT DUMAN    iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu  3- MUSTAFA SELEK   
4- ARİF KEMAL AKTAŞ    4- MUSTAFA DURNA  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
5- OSMAN EMİR    5. ÖZGÜR ATEŞ  
       
KÜLTÜR VE SANAT  KOMİSYONU    ULAŞIM  KOMİSYONU  
       
1. CAHİT BENLİ BŞK.     1.HIDIR YILDIZ BŞK.   
2. KASIM ÜRE BŞK. YRD.     2.ABEYDULLAH KOLCU BŞK. YRD.  
3. KEMAL ŞAHİN    3.ELİF UZUN  
4.M. NEVZAT HIZ   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu  4. A. MİTHAT ARSLANOĞLI   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
5. FİRDEVS CİNGÖZLER    5. FİRDEVS CİNGÖZLER  
       
TARİFE KOMİSYONU    SAĞLIK KOMİSYONU  
       
1.  MUSTAFA KARAKUŞ BŞK.     1.MUSTAFA SELEK  BŞK.   
2.  ABDULAZİZ ASLAN BŞK. YRD.     2.ARİF KEMAL AKTAŞ BŞK. YRD.  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
3.  ELİF UZUN     3. ELİF UZUN  
4. BAHADIR CEYHANLI  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu  4.YÜKSEL ERDOĞAN  
5. ALİ ADIBELLİ    5. AKIN YILMAZ  
       
HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU   GENÇLİK SPOR  KOMİSYONU  
       
1.KASIM ÜRE BŞK.    1. NEVZAT HIZ BŞK.   
2. KEMAL ŞAHİN BŞK. YRD.    2. KASIM ÜRE BŞK. YRD.  
3. SERDAR SEYHAN    3. VELAT ŞEN  
4. MUSTAFA DURNA   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu  4. ABDÜLAZİZ ASLAN  
5. RECEP ÖZDEMİR     5. MUSTAFA ASLAN DEVECİ  
       
TÜKETİCİYİ KORUMA KOMİSYONU   HESAP İNCELEME KOMİSYONU  
       
 1. CUMALİ AKKUŞ BŞK.    1. MUSTAFA KARAKUŞ BŞK.     
 2. C. BÜLENT GÜRIŞIK BŞK. YRD.  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu 2. MUSTAFA SELEK  BŞK. YRD.   
 3.CAHİT BENLİ    3. ZEKİ EREN    
 4. ZİHNETİ EMRE   4. ARİF KEMAL AKTAŞ   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
 5. RECEP ÖZDEMİR   5. MURAT KARATAY   
       
İNSAN HAKLARI KOMİSYONU   EMLAK KOMİSYONU  
       
1. HIDIR YILDIZ BŞK.     1. KEMAL ŞAHİN  BŞK.   
 2.VELAT ŞEN BŞK. YRD.     2.SERDAR SEYHAN BŞK. YRD.   
3. ABEYDULLAH KOLCU     3. ZEKİ EREN  
4. AZİME KOCACIK  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu  4.BAHADIR CEYHANLI  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
5. HACER SÖYLEMEZ      5. AYCA KATLAV   
       
SOSYAL HİZM. KOMİSYONU   AB DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU  
       
1. ZİHNETİ EMRE  BŞK.     1.C. BÜLENT GÜRIŞIK BŞK.   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
2. MÜNİR KORKMAZ BŞK. YRD.     2. CAHİT BENLİ BŞK. YRD.   
3.CUMALİ AKKUŞ       3.CUMALİ AKKUŞ  
4. AZİME KOCACIK   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu  4. YÜKSEL ERDOĞAN  
5.İSA TUZCU    5. İSA TUZCU   
       
TURİZM KOMİSYONU   KENTSEL DEĞİŞİM VE DÖN.KOMİSYONU  
1. ASKERİ DAĞLI BŞK.     1.İSMAİL ÖZGEN BŞK.   
2.KASIM ÜRE BŞK. YRD.      2.ABDÜLAZİZ ASLAN BŞK. YRD.BŞK.  
3. MÜNİR KORKMAZ     3.ZEKİ EREN   
4. C. BÜLENT GÜRIŞIK   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu  4. M.NEVZAT HIZ  iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
5.AYCA KATLAV     5.MUSTAFA ASLAN DEVECİ   
       
DEPREM VE AFET KOMİSYONU    KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU   
1.MUSTAFA DURNA BŞK.    1. AZİME KOCACIK   BŞK.   iyi parti logosu ile ilgili görsel sonucu
2. VELAT ŞEN BŞK. YRD.   2. HACER SÖYLEMEZ BŞK. YRD.   
3. CAHİT BENLİ   3.ABEYDULLAH KOLCU  
4. ABEYDULLAH KOLCU    4. ZİHNETİ EMRE   
5.MURAT DUMAN     5. OSMAN EMİR   
       
ÇUKUROVA BELEDIYESI